Skip to content Skip to footer
hasgra
IMG_4668-min
IMG_4658-min
5
IMG_4670-min
5
Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosuyla plastik hammadde sektörünün öncüsü haline gelmiştir, firmamızın misyonu ve vizyonundaki en temel kriter kaliteli ürünlerdir.
Tedarik ettiğimiz Alçak Yoğunluklu Polietlen / LDPE yurt dışından gelen naylonu özenle ayıklama ve ayrıştırma aşaması yapılırak, üretim aşamasında lazer elekten geçirilir
Kaliteli ürün ve hizmet için ürün ve ortam temizliği önem verdiğimiz kriterdir.
Ayrıca geniş makina parkuru sayesinde çapak, fason çekimleri ile hizmet vermekteyiz.

İstenilen Renkte, İstenilen Mukavemette, İstenilen Isı Değerinde,

Misyonumuz:

  • HAS Geri Dönüşüm olarak, doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunmak amacıyla, geri dönüştürülebilir atıkların toplanması, ayrıştırılması, işlenmesi ve geri dönüştürülmesi süreçlerini etkin bir şekilde yönetmek ve yenilikçi çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Vizyonumuz:

  • HAS Geri Dönüşüm olarak, Türkiye’de geri dönüşüm sektöründe lider bir konuma sahip olmak, sürdürülebilir ve çevreci çözümler sunarak atık miktarını azaltmak, doğal kaynakları korumak ve gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak. Aynı zamanda, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunmak ve toplumda sosyal sorumluluk bilincini artırmak için çalışmalarımızı sürdürmek.
EnglishFrenchTurkish
Open chat